Słowo szukane:  
Lub:
San Giovanni Rotondo - Capri/946/SOL
Kraj: Włochy
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

PROGRAM IMPREZY:

Rzym - San Giovanni Rotondo / 4 dni

Capri, San Giovanni Rotundo, Pompeje, Neapol

 

 

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie.  Nocleg. (ok. 50 km)

 

2 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziemnomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 240 km)

 

3 dzień - śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotundo - zwiedzanie Starego i Nowego sanktuarium.

Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie, na skutek zalania lawą. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 250 km)

 

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Neapolu – spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Czas wolny.  Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Krakowa. (ok. 40 km)

 

 

dopłata do pokoju 1-osob.: 380  zł

 

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe,  bagaż podręczny,  3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, 2 obiadokolacje,  przejazd busem lub autokarem na trasie Neapol - San Giovanni Rotondo - Neapol, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

 

Należy zaopatrzyć się w ok. 135 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników,   wjazdy do miast i przejazdy komunikacją miejską, transfer hotel - lotnisko – hotel, opłaty lokalne, prom na i wokół Capri i .

 

Dopłata za bagaż zgodnie z cennikiem przewoźnika/info na www.soltur.pl/

 

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h/

Kraków - Balice, wylot godz.20:15

Neapol, wylot godz.17:35

SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- lokalny bus komfortowy
- opłaty lotniskowe
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- telewizja
- telefon
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.