Słowo szukane:  
Lub:
Capri, Pompeje, Neapol/944/SOL
Kraj: Włochy
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

Capri, Pompeje, Neapol                                     

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km) 

 

2 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziem-nomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

 

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie na skutek zalania lawą. Przejazd do Bazyliki Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Przejazd do Neapo-lu - spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Czas wolny.  Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 150 km)

 

4 dzień - śniadanie. Pobyt w Neapolu. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski. (ok. 100 km)

 

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm),  3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, przejazd autokarem lub busem, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

 

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h

Kraków – Balice wyloty godz. 15.30

Neapol wyloty godz. 16.50

 

Przeloty realizowane liniami Ryanair.

SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- lokalny bus komfortowy
- opłaty lotniskowe
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- telewizja
- telefon
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Katowice
Brak wyników.