Słowo szukane:  
Lub:
Moskwa samolot/444/SOL
Kraj: Rosja
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
PROGRAM IMPREZY:
ROSJA
Moskwa 4 dni

1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa Okęcie o godz. 10.40 . Wylot godz. 12.40 Przylot do Moskwy godz. 15.40. Przejazd przez centrum Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do centrum miasta. Spacer po Moskwie - Arbat, Kreml oraz ulica Twerska. Zwiedzanie Galerii Trietiakowskiej. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Moskwy - Grób Nieznanego Żołnierza, Cerkiew Chrystusa Zbawiciela, Plac Czerwony z soborem Wasyla Błogosławionego, Sobór Kazański, Teatr Wielki, Łubianka. Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.100 km)

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przejazd do centrum Moskwy. czas wolny. Wylot z Moskwy godz. 14.40. Przylot do Warszawy. (ok. 50 km)


CENA OBEJMUJE: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL,NNW i bagażu.


OPŁATY DODATKOWE:
* Dopłata do 3-ch obiadokolacji: 150 zł.

Dopłata do pokoju 1-os.: 400 zł.

Koszt wizy rosyjskiej 300 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transfery lotnisko- hotel - lotnisko, inne opłaty lotniskowe, zestaw tour guide.

Godziny zbiórek i wylotów podano w czasach lokalnych.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z
1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wjazdu do Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.
SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- telewizja
- telefon
- winda
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.