Słowo szukane:  
Lub:
Sylwester Kijów/3815/POL
Kraj: Kijów
Rodzaj: Sylwester
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

DZIEŃ 1Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Kijowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Ukrainy z przewodnikiem, m.in.: Pałac Maryjski (z zewnątrz), Ławra Kijowsko-Peczerska – zespół klasztorny Kijowa wpisany na listę UNESCO (w tym: sobór Zaśnięcia Matki Boskiej, Nadbramna cerkiew św. Trójcy, Wielka Dzwonnica, cerkiew św. Michała), spacer do Andriejewskiego Zjazdu, zwiedzanie cerkwi św. Andrzeja, spacer do Placu Kontraktowego, budynek Uniwersytetu (z zewnątrz), sobór św. Włodzimierza, Plac Teatralny, Złote Wrota – brama miejska z XI w. związana legendą z Bolesławem Chrobrym, sobór Sofijski zbudowany w XI w. wpisany na listę UNESCO, spacer na Plac Niepodległości, ulica Chreszczatyk – główna arteria Kijowa pamiętająca defiladę polskich wojsk. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3Śniadanie. Wyjazd do skansenu w Pirogowie, gdzie zgromadzono ponad 300 obiektów – chłopskich zagród, cerkwi, młynów reprezentujących budownictwo drewniane całej Ukrainy. Wyjazd do centrum etnograficznego „Mamajewa Słoboda” prezentującego dawne tradycje, obrzędy, folklor i codzienne życie kozaków zaporoskich. Zobaczyć tu można m.in. kozacką cerkiew Najświętszej Marii Panny, gospodarstwo atamana, a w tutejszym szynku spróbować (fakultatywnie) tradycyjnych potraw i trunków. Obiad. Czas wolny na zakupy na Besarabskim Rynku. Powrót do hotelu. Dla chętnych bal sylwestrowy (płatny dodatkowo). Wyjście do centrum miasta i huczne przywitanie Nowego Roku na placu Niepodległości. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy ukraińskich specjałów. Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.Ważne

Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).Termin: 29.12.2017 - 01.01.2018

Cena katalogowa: 2799 złCENA IMPREZY OBEJMUJE- przelot samolotem rejsowym Warszawa-Kijów-Warszawa

- opłaty lotniskowe i paliwowe

- 3 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobowym z łazienką

- 3 śniadania i 3 obiadokolacje

- opiekę pilota

- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)DODATKOWO PŁATNE:- pakiet do realizacji programu: 120 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, transfery, transport na wycieczki wyjazdowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

- degustacja dań i trunków kozackich: 30 EUR (fakultatywnie)DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 400 zł

- dopłata do balu sylwestrowego: 395 złWAŻNE INFORMACJE1. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.

2. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.

3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.

Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.

4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.

SLM
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- 2 posiłki dziennie
Brak wyników.