Słowo szukane:  
Lub:
Ateny z Peloponezem/3703/SOL
Kraj: Grecja
Rodzaj: Objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

Ateny / 4 dni1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa- Modlin na 2 godziny przed planowanym odlotem. Przelot samolotu do Aten. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.2 dzień - śniadanie. Przejazd na Peloponez z krótkim postojem przy Kanale Korynckim. Zwiedzanie Myken ze słynną ”Lwią Bramą” i Grobowcem Agamemnona, następnie antycznego teatru w Epidauros. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu, nocleg.3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie miasta: Akropol, Teatr Dionizosa, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Agora grecka i rzymska, biblioteka Hadriana, Stadion Olimpijski. Obiadokolacja* w jednej z tawern na ateńskiej Place, tzw. wieczór grecki. Powrót do hotelu. Nocleg.4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aten. Dalsze zwiedzanie: Plac Monastiraki, Katedra Stara i Nowa, Plac Sindagma, zmiana warty przed gmachem Parlamentu. Transfer na lotnisko. Odprawa .Przelot samolotu do Warszawy.Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, autokarową wycieczka na Peloponez, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), opiekę pilota, ubezpieczenie KL , NNW i bagażu.

Godziny wylotów /czas lotu ca.2 godz.

Warszawa-Modlin, wyloty godz. 19.10

Ateny, wyloty 17.00

OPŁATY DODATKOWE:

*dopłata do 1 obiadokolacji i wieczoru greckiego: 250,- zł.

dopłata do pokoju 1 os. 350,- zł.RYANAIR

Dopłata do bagażu (cena ustalana przez przewoźnika, może ulec zmianie)

Dopłata do bagażu rejestrowanego do 15 kg (maks. 81x119x119cm): w okresie III,IX - 190,- zł, pozostałe terminy - 332,- złBagaz podreczny o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm - w cenieNależy zaopatrzyć się w ok. 100 Euro na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, transfer hotel-lotnisko-hotel oraz komunikację miejską.Atrakcje:

SLM
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyjazd z miasta:
- Bielsko- Biała
Brak wyników.