Słowo szukane:  
Lub:
SARDYNIA - magiczna wyspa/3159/SOL
Kraj: Włochy
Rodzaj: Wycieczka objazdowa z wypoczynkiem
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

Sardynia – wyspa magiczna                                                     8 dni

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice 2 godziny przed odlotem samolotu. Przelot na Sardynię. Transfer do hotelu . Zakwaterowanie. Nocleg.

 

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Alghero, miasta zwanego małą Barceloną, słynącego z wyrobów z korala,  katalońskich przysmaków oraz pięknych widoków. Spacer i zwiedzanie miasta. Czas wolny. Fakultatywnie możliwość popłynięcia  łodzią do Groty Neptuna, jednej z najpiękniejszych  w Basenie Morza Śródziemnego. Następnie przejazd do Castelsardo -  zwiedzanie typowej sardyńskiej wioski rybackiej. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg .

3  dzień – śniadanie. Przeprawa promowa na wyspę – La Maddalena – oglądanie jednej z najpiękniejszych wysp Archipelagu Della Maddalena i  spacer po stolicy wyspy. Powrót na Sardynię i przejazd wzdłuż Costa Smeralda- Szmaragdowego Wybrzeża. Następnie spacer po Porto Cervo – jednej z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych Sardynii. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd do Sassari  - zwiedzanie drugiego co wielkości miasta Sardynii -  uniwersytet, romańskie kościoły Santa Maria di Betlem i Santa Donata (XIII w.),katedra. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5- 6 dzień - śniadanie. Czas przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień – śniadanie. Przejazd do Barumini, jednego z najlepiej zachowanych kompleksów z epoki cywilizacji nuragów Su Nuraxi, wpisanego na listę UNESCO. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień – śniadanie. Przejazd do Cagliari - stolicy Sardynii. Spacer po dzielnicy Castello,  mury obronne, Wieża Słonia,  katedrę w stylu toskańskim. Czas wolny w jednej z dzielnic Cagliari. Transfer na lotnisko.

Dopłata do pokoju 1-osob. :650 zł

 

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 7 noclegów na Sardynii w hotelu*** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 7 śniadań, 6 obiadokolacji, transport  w dniach 2-4 zgodnie z programem, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Należy zaopatrzyć się w ok. 120 € na bilety wstępu ,  obligatoryjnych przewodników i transfery lotnisko-hotel-lotnisko.

 

GODZINY WYLOTÓW/ czas lotu ca 2:30h/

Kraków Balice, wyloty godz. 21:25

Cagliari, wyloty godz. 18:30

Dopłata za bagaż zgodnie z cennikiem przewoźnika/info na www.soltur.pl/

 

 

 

SLM
Cena zawiera:
- transfery
- przelot samolotem
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NW
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- obiadokolacje
- śniadania
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.