Słowo szukane:  
Lub:
Kursy języka niemieckiego, Hamburg, od 17 lat /2574/ATJ
Kraj: Niemcy
Rodzaj: Wyjazd językowy, kurs językowy
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj

Kursy języka niemieckiego, Hamburg, od 17 lat 

Cena podstawowa:

zakwaterowanie własne, ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, bez transferu, certyfikat ukończenia kursu, dojazd własny, osoba dorosła, 10 lekcji w tygodniu

Niemcy - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe:

Hamburg, "Perła Północy", to nie tylko drugie co do wielkości miasto niemieckie, ale także jedno z najpiękniejszych w kraju. Do portu hamburskiego przybijają statki z całego świata, co gwarantuje mu kosmopolityczną atmosferę. Każdego dnia Hamburg oferuje do odkrycia coś nowego - Dzielnica Spichlerzy, Targ Rybny czy słynna ulica Reeperbahn to tylko niektóre spektakularne miejsca. Rozrywka i sztuka z najwyższej półki urozmaicą pobyt w tym magicznym mieście. 

Szkoła językowa w Hamburgu (kod oferty NIH03):

Założona w 1952 roku, jest członkiem IALC, TELC i VDP. 

LOKALIZACJA: 
Szkoła mieści się w centrum kulturalnym i handlowym Hamburga, w pobliżu cichego i przyjemnego deptaku oraz opery. W okolicy znajduje się stacja metra Stephanplatz, umożliwiająca dogodne połączenia z całym miastem. Kursy prowadzone są w zabytkowej kamienicy, w przestronnych salach lekcyjnych. 

WYPOSAŻENIE: 
Kursanci uczą się w 80 salach zlokalizowanych w trzech sąsiadujących ze sobą budynkach kampusu. Po nauce mają możliwość korzystania ze szkolnej biblioteki oraz zakupów księgarni. W niektórych budynkach szkoły dostępne jest bezłpatne Wi-Fi. 

Niemiecki w Hamburgu - rodzaje kursów:

LICZBA OSÓB W GRUPIE: Maksymalnie 12 osób. 

POZIOMY KURSÓW: Od początkującego do C2. 

TEST KWALIFIKACYJNY: On-line, przed przyjazdem. 

WIEK UCZESTNIKÓW: Od 16 lat. 

CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut (od poniedziałku do piątku). 

Uwaga! Dla Państwa wygody i możliwości porównania zagranicznych szkół językowych oraz programów edukacyjnych, przeliczyliśmy wszystkie rodzaje kursów na 45-minutowe jednostki lekcyjne. Wszystkie kursy, które promujemy na naszej stronie on-line oraz w katalogu drukowanym są podane w lekcjach 45-minutowych. 

Kursy standardowe: 
 • 10 lekcji w tygodniu, 
 • 25 lekcji w tygodniu. 

  Kursy kombinowane: 
  30 lekcji w tygodniu (25 grupowych + 5 w formule One-to-One. 

  Kursy indywidualne: 
 • 20 lekcji One-to-One w tygodniu, 
 • 25 lekcji One-to-One w tygodniu, 
 • 30 lekcji One-to-One w tygodniu, 
 • 35 lekcji One-to-One w tygodniu. 
 • Możliwe dodatkowe opcje w Hamburgu:

  Niemiecki do pracy (B1+, B2+): 
  40 lekcji w tygodniu (12 tygodni), minimalny poziom: A2 lub B1. 
  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich posiadających już podstawową znajomość języka, chcących podjąć pracę w Niemczech lub niemieckojęzycznych przedsiębiorstwach. W ramach zajęć uczestnicy uczą się zagadnień związanych z wybraną branżą. Praktyczne zadania i ćwiczenia zapoznają ich z rolami, które przejmą w życiu zawodowym oraz poszerzają zasób specjalistycznego słownictwa użytecznego w kontaktach służbowych, prowadzeniu prezentacji czy korespondencji. Równocześnie poruszane są tematy związane z językiem niemieckim w codziennym użyciu. Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00. 

  Zajęcia pozalekcyjne:

  Oprócz nauki, szkoła oferuje również atrakcyjny program zajęć kulturalnych i rekreacyjnych oraz całodniowe wycieczki w weekendy. Oferta obejmuje m.in. wieczory w pubach i restauracjach, warsztaty tematyczne, pokazy filmowe, zajęcia sportowe, wycieczki piesze i objazdowe, wyjścia do muzeów. Organizowane są wizyty w browarze Holsten, wyjścia do planetarium, parku tematycznego Miniaturland czy zwiedzanie atrakcji samego Hamburga - miasta, w którym jest więcej mostów niż w Wenecji i Amsterdamie razem wziętych! W weekendy można wyjechać poza miasto, do Berlina, Lubeki, Schwerin, Lüneburga, Bremy, Stade, Bergedorfu., na wyspę Sylt, do zamku Ahrensburg bądź parku przyrody 'Schwarze Berge'. 

  Dostępne zakwaterowanie:

 • Rodzina goszcząca(od niedzieli do soboty): pokój 1-osobowy, łazienka dzielona z domownikami. Odległość: 25-45 minut od szkoły. 

 • Rezydencja szkolna(od piątku do piątku, min. 4 tygodnie): pokój 1-, 2- lub 3-osobowy (pokój 2-osobowy tylko dla osób podróżujących razem), łazienka dzielona. Rezydencja znajduje się tuż przy szkole. 

 • Hotele: 3-, 4-gwiazdkowe. 

 • Opcje wyżywienia dla wybranego zakwaterowania:

 • Rodzina goszcząca: brak, same śniadania lub śniadania i obiadokolacje. 

 • Rezydencja szkolna: wyżywienie własne. 

 • Transport i transfer:

  Na życzenie organizujemy transport samolotem oraz transfer z/na lotnisko. 

  Ubezpieczenie:

  ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu. 
  Kwoty ubezpieczenia: 
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR, 
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN, 
  Bagaż: 800 PLN. 

  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj)
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta). 

  Cena podstawowa za wyjazd językowy obejmuje:

 • kurs językowy 10 lekcji w tygodniu, 
 • certyfikat ukończenia kursu, 
 • ubezpieczenie KL/NNW/bagaż. 
 • Cena podstawowa za wyjazd językowy nie obejmuje:

 • przelot, 
 • transfer z i na lotnisko, 
 • materiały do nauki, 
 • zakwaterowanie. 
 • SLM
  Cena zawiera:
  - Certyfikat ukończenia kursu
  - Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż
  - Kurs językowy
  Zakwaterowanie:
  - Apartamenty (dodatkowo płatne)
  - Rezydencja (nocleg,bez wyżywienia- dodatkowa opłata)
  - U rodziny (nocleg+wyżywienie-dodatkowa opłata)
  Wyżywienie:
  - U Rodziny (bez wyżywienia lub śniadania i obiadokolacje)
  Obiekt oferuje:
  - w centrum
  Obiekt oferuje:
  - przestronne sale lekcyjne, sale komputerowe z dostępem do internetu
  - biblioteka
  Wyjazd z miasta:
  - Dojazd Własny
  Brak wyników.