Słowo szukane:  
Lub:
Londyn dla koneserów/257/SOL
Kraj: Anglia
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
PROGRAM IMPRREZY:
Londyn dla koneserów 4 dni lub 5 dni


1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Londynu o Lądowanie na lotnisku Stansted.Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Przejazd do centrum, spacer po mieście: Downing Street, Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Piccadilly Cirrus. Zwiedzanie British Museum. Obiadokolacja*. Nocleg

2 dzień - śniadanie. C.d. zwiedzania miasta: Buckingham Palace - siedziba rodziny królewskiej, uroczysta zmiana warty na dziedzińcu. Zwiedzanie miasta: gmach Parlamentu, Opactwo Westministerskie - miejsce koronacji królów Anglii, Twierdza Tower of London, Tower Bridge, Katedra św. Pawła. Obiadokolacja.* Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Spacer po City, finansowym centrum Anglii i Europy, Zwiedzanie muzeów londyńskich m.in. National Museum, Tate Modern lub Madame Tussauds. Czas wolny (możliwość podziwiania panoramy Londynu z London Eye). Obiadokolacja.* Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Windsoru - zwiedzanie zamku, spacer po ogrodach zamkowych. Transfer na lotnisko. Odprawa Przelot do Polski.

**TERMINY 5-dniowe

4 dzień- śniadanie. Przejazd do Windsoru- zwiedzanie zamku, spacer po ogrodach zamkowych. Przejazd do Oxfordu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in. Christ Chuch, Oxford Castle. Powrót do Londynu. Obiadokolacja.* Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Spacer po Royal Parks of London, m.in. Hyde Park z Marble Arch i Speakers Corner, Kensington Gardens. Rejs statkiem po Tamizie. Transfer na lotnisko. Odprawa. Wylot do Polski.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelach**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

W terminach 5-dniowych:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 4 noclegi, w hotelu **/*** (pokoje 2,3 os. z łazienkami), 4 śniadania, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opiekę pilota przewodnika

UWAGA! OD 1.04.2013 ZMIANA ROZKŁADU LOTÓW
GODZINY WYLOTÓW( czas lotu ok. 2 godz.)
Lotnisko Kraków- Balice- wyloty godz. 06:45, wyloty z Londyn Stansted godz. 18:10
Lotnisko Katowice- Pyrzowice - wyloty godz. 10:25, wyloty z Londyn Luton godz. 20:40
OPŁATY DODATKOWE:
*Dopłata do 3 obiadokolacji: 250 zł
Dopłata do 4 obiadokolacji: 320 zł
Dopłata do pokoju 1 os.:
(w terminach 4 dniowych): 290 zł
(w terminach 5 dniowych): 380 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 GBP na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników oraz transfer hotel - lotnisko - hotel, przejazdy na miejscu. W terminach 5 dniowych 170 GBP.

Atrakcje:
Rejs statkiem po Tamizie, Przejazd London Eye
SLM
Cena zawiera:
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NW
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Kraków
Brak wyników.