Słowo szukane:  
Lub:
Lwów - kresy wschodnie/228/SOL
Kraj: Ukraina
Rodzaj: Wycieczka objazdowa
Oddaj głos na tą wycieczkę oddaj głos do Top5     Oddaj głos na tą wycieczkę zobacz komentarze     Poinformuj znajomego poinformuj znajomego     Wersja do druku drukuj
Ukraina
LWÓW - KRESY WSCHODNIE 5 dni Komfort
Lwów, Olesko, Poczajów, Krzemieniec, Zbaraż, Tarnopol, Skała Podolska, Kamieniec Podolski, Chocim, Stanisławów


1 dzień
- odjazd autokaru z Krakowa o godz.6.00. Przejazd przez terytorium Polski i Ukrainy. Przyjazd do Lwowa w godzinach popołudniowych. Pobyt na Kopcu Unii Lubelskiej - niezrównanie piękna panorama Lwowa. Spacer po Starym Mieście - Rynek, Ratusz, katedra ormiańska, cerkiew św. Jura, kaplica Boimów, katedra Wniebowzięcia NMP. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.(ok.350 km)

2 dzień - śniadanie. Pobyt w Olesku - zwiedzanie rezydencji Sobieskich. Przejazd do Poczajowa - zwiedzanie Poczajowskiej Ławry - jednego z najpiękniejszych zabytków na ziemi ukraińskiej. Pobyt w Krzemieńcu - zwiedzanie domu, w którym mieszkał Juliusz Słowacki. Przejazd przez Zbaraż do Tarnopola. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.300 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Tarnopola - kościół Dominikanów, cerkiew Narodzenia Pańskiego z płaczącą ikoną. W drodze do Kamieńca Podolskiego zwiedzanie ruin zamku w Skale Podolskiej. Przyjazd do Kamieńca Podolskiego - zwiedzanie Kamieńca Podolskiego - ratusz, katedra łacińska, kościół Dominikanów, synagoga, twierdza kamieniecka. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.250 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Chocimia, po drodze pobyt na skalnym cyplu u zbiegu Dniestru i Zbrucza, gdzie leżą Okopy Św. Trójcy. Przyjazd do Chocimia - zwiedzanie jednej z największych w tej części Europy, strategicznych twierdz. Przyjazd do Stanisławowa - zwiedzanie barokowej kolegiaty, kościoła ormiańskiego obecnie cerkwi prawosławnej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.450 km)

5 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego oraz Cmentarza Orląt Lwowskich. Przekroczenie granicy ukraińsko - polskiej. Powrót do Krakowa ok. godz. 22.00.(ok.350 km)

CENA OBEJMUJE: 4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2-os. z łazienkami), 4 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


OPŁATY DODATKOWE:
*Dopłata do 4 obiadokolacji: 200 zł

Dopłata do pokoju 1-os.: 350 zł

Należy zaopatrzyć się w 25 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnego przewodnika, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Godziny wyjazdów
Miasto Zbiórka Wyjazd na imprezę Dopłata
Bielsko Biała stacja BP 200 m od Dworca PKP 4.00 70 PLN 
Częstochowa parking Mc Donalds,ul. Wojksa Polskiego 3.15 90 PLN 
Dębica Mc Donalds przy obwodnicy 8.15  
Katowice park. hot. Campanille,ul.Sowińskiego 4.30 70 PLN 
Kielce Dworzec PKP 4.30 90 PLN 
Kraków ul. Kałuży 5.45  
Lublin ul. Prusa 8, park. przy motelu PZMot 5.45 130 PLN 
Rzeszów parking Urzędu Wojewódzkiego 9.00  
Tarnów parking hotelu Tarnovia 7.30  
SLM
Cena zawiera:
- ubezpieczenie KL,NNW i bagażu
- opiekę pilota- przewodnika
- autokar
- zakwaterowanie
- wyżej wymienione wyżywienie
Zakwaterowanie:
- Hotel
Wyżywienie:
- śniadania
Obiekt oferuje:
- restauracja
- łazienki w pokoju
Wyjazd z miasta:
- Bielsko- Biała
- Częstochowa
- Dębica
- Katowice
- Kielce
- Kraków
- Lublin
- Rzeszów
- Tarnów
Brak wyników.