Słowo szukane:  
Lub:
W Portalu Turystycznym www.SuperLastMinute.pl znajdą Państwo najciekawsze oferty wielu znanych i sprawdzonych oragnizatorów turystyki. Oferty aktualizowane są codziennie, a nasz serwis odwiedzany jest w każdym miesiącu przez dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów. Ilość odwiedzin stale wzrasta. Serwis prowadzony jest przez biuro Soltur.
W lipcu 2002 roku strony zmieniły swoje oblicze. Mamy nadzieję, że ich przejrzystość i funkcjonalność pomaga Państwu w czytelnym odbiorze informacji. Wprowadziliśmy możliwość wysyłania bezpośrednich zapytań/rezerwacji drogą elektroniczną.

Większośc ofert prezentowanych w portalu to oferty typu super last minute, oferowane przez przez renomowane biura podróży z całej Polski. Ale nie tylko! Znajdziecie tutaj również oferty typu first minute i inne oferty w promocyjnych cenach (zobacz "promocje"), a także ciekawe imprezy w cenach katalogowych. Dla Państwa wygody i dla sprawiedliwego wyboru oferty staramy się (o ile to możliwe), aby wszystkie ceny zawierały wszelkie dopłaty (np. opłaty lotniskowe)! Strony są stale uzupełniane i wzbogacane. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Prosimy pisać na adres soltur@soltur.pl

Zasady rezerwacji są bardzo proste:
-po wybraniu konkretnej oferty należy kliknąć "Rezerwuj", wypełnić i wysłać formularz
-po otrzymaniu rezerwacji sprawdzamy wolne miejsca i odpowiadamy. Jeżeli oferta jest dostępna prosimy o podanie danych uczestników: imiona, nazwiska, adresy, daty urodzenia (nr paszportów mogą być przesłane póĽniej)
-wypełnioną umowę przesyłamy faxem (lub pocztą)
-podpisaną umowę należy odesłać faxem (lub pocztą) z dołączonym potwierdzeniem wpłaty.
Oczywiście wszelkie formalności można załatwić również osobiście w naszym biurze.


Soltur
Założono 1990.

Nasz adres
SOLTUR Przedsiębiorstwo Związkowe sp. z o.o.
31-011 Kraków pl. Szczepański 5 (plan)
tel. (012) 421-96-16, 423-13-33, 429-10,99, fax. 421-42-81
e-mail: soltur@soltur.pl
www.soltur.pl

Konto
BPH-PBK IV O/Kraków
nr 53-1060-0076-0000-3200-0047-1656

Zapraszamy do współpracy biura podróży, hotele, ośrodki wczasowe i inne firmy związane z turystyką - Wasza oferta też może być prezentowana na tych stronach! Pomożemy Wam sprzedać wolne miejsca! Teraz promocja: 200 zł za rok (netto)! Skontaktujcie się w celu nadania hasła do bazy (kontkat soltur@soltur.pl ).
drukuj Wersja do druku